Rekrutacja

Już wkrótce rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Studiuj w Poznaniu!”. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Chcesz wziąć udział? Wypełnij online FORMULARZ REKRUTACYJNY (napisz o sobie, swoim wykształceniu, doświadczeniu oraz zainteresowaniach; jeśli masz taką możliwość, załącz referencje).

Działania projektowe adresowane są do studentów z Chin uczących się aktualnie języka polskiego i planujących w najbliższych semestrach pobyt edukacyjny w Polsce. Osoby, które się zakwalifikują, uzyskają wsparcie w postaci 20h warsztatów adaptacyjnych prowadzonych przez doświadczonych lektorów z Polski. Zajęcia będą prowadzone online w dwóch dziesięcioosobowych grupach. Uczestników podzielimy ze względu na ich poziom językowy (A1 i A2).

Formularze będą przyjmowane od 25 lutego do 2 marca, a ich oceną zajmie się Komisja złożona ze specjalistów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kantońskiego Uniwersytetu Spraw Międzynarodowych. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą elektroniczną.

Dokumenty rekrutacyjne :

  • FORMULARZ REKRUTACYJNY (KLIKNIJ)
  • Regulamin rekrutacji
  • OŚWIADCZENIA
  • Ogólne zasady uczestnictwa

Uwaga! W związku z zakończeniem rekrutacji linki prowadzące do formularzy zapisu z dniem 3 marca przestają być aktywne.